Prigodom obilježavanja Dana Grada Vrgorca danas je održano svečano potpisivanje ugovora s predstavnicima udruga koje su ostvarile pravo na financijska sredstva temeljem Javnog poziva za financiranje programa i projekata od interesa za opće dobro.
Ugovore su s predstavnicima udruga potpisali gradonačelnik Grada Vrgorca Mile Herceg i predsjednik Gradskog vijeća Rudolf Grljušić, istaknuvši važnost rada udruga koje svojim djelovanjem doprinose razvoju društvenog, kulturnog, sportskog i humanitarnog života našega grada.
Iako zbog ranije preuzetih obveza nisu svi predstavnici udruga mogli biti nazočni današnjem potpisivanju, zahvaljujemo svima koji su svojim dolaskom uveličali ovaj događaj. Čestitamo svim udrugama kojima su odobrena sredstva te im želimo puno uspjeha u provedbi njihovih programa i projekata na dobrobit cijele zajednice.