Priznanja najboljim učenicima i studentima Grada Vrgorca

U sklopu programa obilježavanja Dana Grada Vrgorca 2026., danas su gradonačelnik Mile Herceg i Sanja Rakušić iz Pododsjeka za socijalne i društvene djelatnosti Grada Vrgorca upriličili prijem te uručili priznanja i prigodne novčane nagrade najuspješnijim učenicima i studentima.

Za izniman uspjeh nagrađene su učenice Osnovne škole Vrgorac, članice futsal ekipe koja je osvojila 2. mjesto na županijskom natjecanju, zajedno sa svojom mentoricom Nikolinom Jović Grubišić.

Priznanje je uručeno i učeniku Srednje škole Tina Ujevića Vrgorac, Viti Bagariću, koji je osvojio 4. mjesto na državnom natjecanju Young Car Mechanic u Zagrebu, pod mentorstvom Gorana Dujmovića.

Za ostvarene izvrsne akademske rezultate nagrađeni su i studenti Jerko Šarić i Korina Pervan, koji svojim radom, zalaganjem i uspjesima dostojno predstavljaju Grad Vrgorac.

Čestitamo svim nagrađenima i njihovim mentorima na iznimnim rezultatima. Vaš trud, znanje i predanost najbolji su primjer kako se rad i upornost uvijek isplate, a Grad Vrgorac i dalje će biti podrška mladima na njihovom putu obrazovanja i uspjeha.