Zbog izvanrednih okolnosti uzrokovanih pandemijom koronavirusa, odgađa se rok za dostavu podataka o štetama nastalim uslijed prirodnih nepogoda propisani Zakonom o ublažavanju i otklanjanju posljedica prirodnih nepogoda (Narodne novine, broj 16/19).
Štete će se moći prijaviti na propisanom obrascu tek nakon proglašenja prirodne nepogode od strane župana.
Mole se svi oštećenici da budu u kontaktu s gradskim povjerenstvom, kako bi prikupili točnije podatke o štetama s terena.

